Microsoft звільняє понад дві тисячі працівників

Microsoft звільняє понад дві тисячі працівників

00:00,
19 Вересня 2014
1152

Microsoft звільняє понад дві тисячі працівників

00:00,
19 Вересня 2014
1152
Microsoft звільняє понад дві тисячі працівників
Microsoft звільняє понад дві тисячі працівників
Microsoft звільняє ще 2,1 тисячі працівниківis у рамках оголошеного раніше плану скорочення штату. До цього про такі наміри компанії повідомляли поінформовані джерела.

У липні Microsoft оголошувала, що до кінця фінансового року планує урізати 18 тис. робочих місць. Це скорочення мало стати найбільшим в історії компанії.

За перший етап скорочення штату було звільнено 13 тисяч працівників, багато з яких представляли Nokia.

Останнє коло звільнень поширилося на різні команди та локації. За словами анонімного джерела Mashable, 747 працівників звільнено у штаті Вашингтон, де і базується компанія Microsoft.

Водночас джерело запевнило, що компанія здійснить процес звільнення працівників у «дбайливій манері», «з глибокою повагою» за їхній внесок у Microsoft, а також виплатить грошову компенсацію кожній особі, повідомляє Mashable.

Скорочення працівників є частиною стратегії нового керівника корпорації Сатьї Наделли. Метою Microsoft він вважає перехід від стратегії компанії «пристроїв та сервісів» до компанії, що фокусується на підвищенні продуктивності користувачів.

Станом на кінець липня Microsoft мала близько 128 тисяч працівників по всьому світу.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
gazettenet.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2023 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду