Цукерберг і Чан нададуть $30 млн проекту з поширення грамотності

Фото: STEVE JENNINGS, GETTY IMAGES

Йдеться про ініціативу «Дістатися до кожного читача» (Reach Every Reader) двох американських вишів: Гарвардського університету і Массачусетського технологічного інституту, пише The Boston Globe.

Проект покликаний поєднати знання вишів у когнітивістиці, читанні, навчанні нових технологій з метою того, аби всі діти змогли навчитися добре читати.

Reach Every Reader за п'ять років планує створити веб-інструмент, який дозволить з'ясувати, учні яких американських шкіл відчувають найбільші труднощі при читанні, а також встановити, в чому полягає їх причина. Ініціатива також запропонує ефективні методи вчителям та батькам, які дозволять покращити навички читання у дітей.

У повідомленні  університетів зазначається, що згідно досліджень учень, який не може читати в першому класі, з 90%-ю ймовірністю погано читатиме в четвертому класі та 75%-вою ймовірністю в середній школі, а це матиме наслідки для його успіху в подальшому житті. 

Нагадаємо, минулого року фонд подружжя Chan Zuckerberg Initiative викупив пошуковик для наукових публікацій Meta і пообіцяв зробити його безкоштовним.

Як писав MediaSapiens, після народження першої дитини Марк Цукерберг пообіцяв пожертвувати на благодійність 99% власних акцій компанії Facebook упродовж життя.

comments powered by Disqus