Microsoft додасть функцію перекладу в текстовий редактор Word

Microsoft
Про це компанія  повідомила на своїму сайті.
 
Фунція називається Word Translator й вона заснована на базі перекладача Microsoft Translator. Оновлення дозволить перекладати як весь текст документа, так і певні слова чи фрази з однієї мови на іншу декількома кліками.
 
Word Translator незабаром також з'явиться у версіях для операційної системи Mac від Apple, а підтримка Android і iOS, швидше за все, буде запущена дещо пізніше.

Наразі за допомогою нової фунції можна перекладати з та на 60 мов. Функція пропонує переклад на 11 з них за допомогою технології «нейронної трансляції» від Microsoft, що дозволяє отримати значно якісніший переклад. Microsoft Translator використовує нейронні мережі для перекладу на арабську, китайську, англійську, французьку, німецьку, італійськуй, японську, португальську, російську та іспанську мови, але компанія обіцяє з часом додати підтримку для більшої кількості мов.

У Microsoft повідомили, що оновлення наразі доступне для невеликої кількості користувачів, проте незабаром буде широко впроваджене.

Нагадаємо, цього року корпорація Microsoft оголосила про припинення підтримки графічного редактора Paint. Однак незабаром пообіцяла не видаляти його: програму можна буде завантажити у Windows Store. Минулого року компанія Microsoft представила Paint 3D, нову версію класичного програмного забезпечення. Він більш просунутий і дозволяє створювати тривимірні зображення. Зараз він є складовою Windows 10.

comments powered by Disqus