Месенджер Telegram зник з AppStore

bismart.lv

Як пише видання 9to5mac.com, зник як основний додаток Telegram, так і швидша альтернативна версія Telegram Х.

Користувач спільноти Reddit стверджує, що отримав з цього приводу повідомлення від технічної підтримки Telegram. Компанія повідомила йому, що видалення обох програм з AppStorе відбулося помилково й незабаром вони знову стануть доступними для завантаження.

Компанії Telegram та Apple не зробили офіційних заяв в цього приводу. Проте згодом керівник Telegram Павло Дуров пояснив причину видалення на своїй сторінці в Twitter.

«Apple повідомила нам, що нашим користувачам був доступний неприйнятний контент, і через це всі додатки були видалені з AppStore. Як тільки ми встановимо фільтри [для неприйнятного контенту], ми очікуємо, що додатки повернуться в App Store», – написав він.

Видалення додатків з AppStore помітили по всьому світу. Юзери припустили, що це пов'язано з тим, що сьогодні мали презентувати оновлену версію Telegram для операційної системи Android.

Нагадаємо, 31 грудня в Ірані був обмежений доступ до месенджера Telegram. Уряд звинуватив компанію у розпалюванні насильства під час протестів у країні. Водночас іранці почали масово користуватися VPN-сервісами, які дозволяють обходити заборону. 13 січня влада Ірану розблокувала месенджер.

comments powered by Disqus