Директор Intel пообіцяв випустити нові, більш захищені процесори

Business Wire

Нові процесори вийдуть до кінця 2018 року, цитує слова Кржаніча Business Insider. Під час конференції, присвяченої щоквартальному звіту про доходи, директор Intel зазначив, що звістка про вразливість процесорів компанії не вплинула на рівень продажів. Він також запевнив, що над вирішенням проблеми з вразливостями продуктів Intel працюють «найсвітліші голови в компанії».

Business Insider звертає увагу на те, що Брайан Кржаніч наприкінці 2017 року продав великий пакет акцій Intel за 54 мільйони доларів. Тоді вже було відомо про наявність вразливостей в процесорах компанії, однак публічною інформація стала лише через місяць. Директор Intel не став коментувати продаж акцій.

Раніше цього тижня Intel застерегла користувачів від встановлення оновлень для захисту від Spectre та Meltdown. Згідно з повідомленням компанії, при інсталяції оновлень комп’ютери можуть почати часто перезавантажуватися й загалом поводити себе непередбачувано.

Нагадаємо, на початку січня стало відомо про вразливість процесорів і мікрочіпів, випущених компаніями Intel та ARM.  Дослідники виявили два типи атак, які зачіпають всі пристрої, випущені за останні 20 років і дозволяють отримати доступ до захищеної пам'яті ядра чіпа - Spectre та Meltdown. Невдовзі після цього Microsoft випустила екстрене оновлення Windows для того, аби усунути вразливості. Однак. Користувачі почали масово скаржитися на сповільнення роботи пристроїв або взагалі їх вихід з ладу. Після цього Microsoft припинила розсилку цього оновлення.  

comments powered by Disqus