Біля автоматизованого супермаркету Amazon вишикувалася черга з покупців

Twitter

Вчора Amazon відкрила у Сіетлі перший супермаркет без касового обслуговування. Товари в ньому скануються відеокамерами й додаються у віртуальний кошик, а оплата здійснюється через мобільний додаток. За допомогою такої системи компанія планувала вирішити проблему черг на касах. Слоган на вході в магазин стверджував, що в ньому немає «Жодних черг. Жодних перевірок».

Натомість біля входу в інноваційнйи супермаркет вишикувалася черга покупців й бажаючих перевірити роботу нової системи на собі. Як цитує Digiday відгуки відвідувачів, іронія полягає у тому, що покупцям доводиться стояти у черзі, аби здійснити швидку автоматизовану покупку в супермаркеті Amazon. При цьому вони зазначили, що сама система працює доволі швидко й всередині Amazon Go такої черги, як назовні, немає.

 

Черга біля нового магазину Amazon Go. Джерело: Twitter.

Нагадаємо, засновник та директор компанії Amazon Джеф Безос (Jeff Bezos) в минулому році зумів обійти Білла Гейтса й стати найбагатшою людиною світу, хоча й не надовго.  за це журнал Vanity Fair віддав йому перше місце у своєму рейтингу найвпливовіших людей світу.

 

comments powered by Disqus