Apple вибачилася за cповільнення роботи старих iPhone

The inquirer

Вчора компанія випустила прес-реліз, в якому знову визнала штучне сповільнення роботи деяких пристроїв. Apple наголосила, що це робиться для того, аби смартфони зі зношеними акумуляторами раптово не вимикалися через брак енергії.

«Ми розуміємо, що багато хто з вас думають, ніби Apple підвела вас. Ми приносимо вибачення», - йдетсья в релізі. Компанія також оголосила про знижки на заміну акумуляторів для власників iPhone 6 й інших старих смартфонів. Замість 79 вона коштуватиме 29 доларів. Знижка буде діяти з січня по грудень 2018 року.

Компанія запевнила користувачів, що вона ніколи раніше навмисно не скорочувала і не буде скорочувати термін експлуатації своїх пристроїв для збільшення продажів. При цьому в компанії не уточнили, чи відмовиться вона від сповільнення роботи старих iPhone.

Нагадаємо, минулого тижня проти корпорації Apple були подані два колективні позови у США. Це трапилося після того, як компанія визнала, що з часом уповільнює роботу старих моделей iPhone.

Цю тему порушив один із користувачів Reddit, який розповів, що його iPhone 6S із часом суттєво сповільнився, але відновив швидкість роботи після заміни акумулятора.

comments powered by Disqus