Американка відсудила у Microsoft $ 10 000 за автоматичне встановлення Windows 10

Netnaija

Як розповіла позивачка, її комп'ютер автоматично завантажив оновлення операційної системи до Windows 10 та спробував встановити його. Після цього продуктивність роботи пристрою значно зменшилася, а згодом комп'ютер перестав працювати взагалі, повідомляє BBC.

«Я ніколи не чула про Windows 10. Ніхто не питав мене, чи хочу я зробити апгрейд», - заявила Голдстейн. Кілька днів жінка не могла керувати справами свого туристичного агентства через несправну техніку.

Компанія Microsoft своєї провини не визнала, однак погодилась виплатити компенсацію в розмірі $ 10 000, аби припинити судовий розгляд та заощадити на судових витратах.

Багато користувачів програмного забезпечення Microsoft вважають за краще не оновлювати систему до Windows 10, пояснює BBC. Хтось через те, що працює на старому комп'ютері, хтось через острах несумісності нового програмного забезпечення зі старими програмами, хтось через незгоду з політикою збору особистих даних Microsoft.

Як писав MediaSapiens, Microsoft прибрала кнопку «закрити» та інші опції скасування оновлень до Windows 10.

Компанію вже звинувачували в тому, що вона  встановлює Windows 10 на комп'ютери користувачів навіть у тому випадку, якщо вони не дали на це своєї згоди. Автоматичні оновлення займали від 3,5 до 6 Гігабайт на комп'ютері користувачів.

comments powered by Disqus