Вийшов тизер нового сезону серіалу «Розповідь служниці»

YouTube

У ньому головна героїня Фредова (в оригіналі - Offred) розповідає про основні правила поведінки для так званих «служниць» в утопічній державі Республіка Галаад. Вони мають носити червоні сукні, головні убори з «крильцями», аби ніхто сторонній не бачив їх обличчя, не сперечатися. «Стули рота й будь хорошою дівчинкою», - говорить у тизері Фредова. Її розповідь переривається на словах «Та якого біса?». Ролик із тизером зібрав вже більше мільйона переглядів на YouTube.

Перший тизер до другого сезону вийшов взагалі без тексту й в ньому була показана лише нарізка кадрів.  Тим не менше, його подивились майше шість мільйонів разів.

Серіал «Розповідь служниці» заснований на книзі письменниці Маргарет Етвуд. Головну роль у серіалі виконує акторка Елізабет Мосс (Elisabeth Moss), відома ролями в «Божевільних» (Mad Men) та «Вершині озера» (Top of the Lake).

Прем'єра серіалу відбулася 26 квітня 2017 року. Другий сезон має вийти 25 квітня цього року. В минулому році серіал здобув 8 статуеток «Еммі», зокрема у номінації «Найкращий драматичний серіал». Він також виборов «Золотий глобус» як краща телевізійна драма.

comments powered by Disqus