Творці серіалу «Гра престолів» візьмуться за фільми по світу «Зоряних воєн»

starwars.com

Про це йдеться на офіційному сайті «Зоряних воєн».

Девід Бениофф та Д.Б.Вайс працюватимуть над новими фільмами по всесвіту «Зоряних воєн», які ніяк сюжетно не будуть пов'язані з жодними попередніми, зокрема раніше анонсованою трилогією режисера Райана Джонсона.

В офіційній заяві зазначається, що вони напишуть сценарії до серії фільмів і спродюсують їх.

Поки однак невідома ані кількість майбутніх стрічок, ані терміни їх виходу.

Боб Ігер (Bob Iger), керівник студії Disney, яка вироблятиме фільми спільно з Lucasfilm, зазначив, що дует сценаристів та продюсерів «візьме певний часовий проміжок із історії Star Wars і буде з ним працювати».

«Девід і Ден нині одні з найкращих майстрів сторітеллінгу. Їх вміння пропрацьовувати складних персонажів, глибоку історію і багату міфологію дозволить вивести "Зоряні війни" на абсолютно новий рівень», - переконана президентка кінокомпанії Lucasfilm Кетлін Кеннеді (Kathleen Kennedy).

«Влітку 1977-го року ми помандрували до далекої, далекої галактики й мріяли про це з тих пір. Це велика честь для нас і велика відповідальність, яка трохи лякає, але ми дуже раді та плануємо приступити до роботи, як тільки закінчимо фінальний сезон "Гри престолів"», - зазначили Девід Беніофф та Д.Б.Вайс у спільній заяві.

Раніше американський телеканал HBO повідомив, що покаже останній, восьмий сезон фентезійного серіалу «Гра престолів», у 2019 році.

Нагадаємо, в листопаді стало відомо, що режисером і сценаристом трьох нових фільмів «Зоряних воєн» виступить Райан Джонсон (Rian Johnson). Він працював над стрічкою «Останні джедаї», яка вийшла в прокат у грудні. Касові збори фільму перевищили $1 мільярд.

Дати виходу наступних його фільмів по світу «Зоряних воєн» поки не визначені, але очікується, що вони будуть показані в 2021, 2023 і 2025 роках відповідно.

comments powered by Disqus