На CBS виходить фільм Олівера Стоуна про Путіна

Screen Shot, Youtube

Про це повідомляє CNN

При цьому, пан Стоун відверто симпатизує Путіну і навіть ставить питання таким чином, аби на них було зручно відповідати (тож невипадково «Первый канал» вже придбав права на трансляцію фільму). 

«Війну Росії та США не пережив би ніхто, якби вона почалася»,— ці слова президента РФ звучать у трейлері фільму «Інтерв’ю Путіна» (‘Putin Interviews’), який Олівер Стоун зняв на основі 30 годин розмов з російським лідером. 

Повністю чотиригодинна стрічка вийде в ефір кабельного каналу Showtime (що входить до CBS) 12-15 червня. 

Путін Олівера Стоуна грає в хокей, займається на тренажерах, годує коней морквою та водить машину. Він жартує, і його жарти американські журналісти, що бачили два великі фрагменти фільму, розцінюють як сексистські. Чимало ЗМІ, зокрема CNBC, Fox News, The Washington Times, вже відобразили в заголовках уявлення Путіна про гендерну рівність. У фільмі він говорить, що працює президентом без вихідних, оскільки він чоловік, а не жінка, у нього не буває «критичних днів».

Путін та Стоун обговорюють політику й разом дивляться фільм Стенлі Кубрика «Доктор Стрейнджлав». Путін стисло розповідає про юність та шлях до влади, каже, що мало встигає гратися з онуками. «”Інтерв’ю Путіна” настільки ж про Олівера Стоуна, як і про російського лідера», — пише CNN

Раніше Олівер Стоун продюсував фільм про революцію в Україні, де події висвітлюються з точки зору Кремля, і взяв для нього інтерв’ю у Віктора Януковича. 

У світогляді режисера, який за свою кар’єру здобув три «Оскари», спробувала розібратися Meduza.

comments powered by Disqus