Disney вперше покаже сюжетну лінію про одностатеву пару в серіалі

Instagram / joshuarush

Про це повідомляє BBC.

За сюжетом, головні герої серіалу, кращі друзі Енді (Пейтон Елізабет Лі) та Сайрус (Джошуа Раш) починають відчувати симпатію до одного й того ж однокласника Йохана (Ашер Енжел). У серіалі представлена сюжетна історія, яка розповідає про шлях до самопізнання персонажа Сайруса, коли хлопець за допомогою друзів і родини починає краще розуміти себе.

Першу серію нового сезону в США покажуть 27 жовтня.

Представники Disney заявляють, що серіал «несе в собі потужне послання про рівні можливості та повагу до прав людей».

Автори проекту зауважують, що під час зйомок постійно консультувалися з дитячими психологами та ЛГБТ-організацією PFLAG, щоб розкрити історію дитячої гомосексуальності максимально уважно та делікатно.

Сайрус - не перший ЛГБТ-персонаж, який з’явився на телешоу Disney. Нагадаємо, у березні стало відомо, що у фільмі «Красуня і чудовисько» з Еммою Уотсон одним із персонажів картини буде гей - слуга Лефу (Джош Гед), який починає випробувати почуття до свого хазяїна Гастона (Люк Еванс). Любовна сцена з поцілунком Лефу і Гастона стала першою появою одностатевих відносин у картинах кіностудії Disney.

Як раніше писав MediaSapiens, американський телеканал VICELAND надав безкоштовний доступ до епізоду документального реаліті-серіалу Gaycation, в якому розповідається про життя ЛГБТ-спільноти в Україні.

comments powered by Disqus