Барак Обама веде переговори з Netflix про зйомки шоу - The New York Times

Netflix

Про це повідомляють джерела The New York Times та CNN. За їх даними, угода передбачає, що до створення нового контенту долучиться й колишня перша леді Мішель Обама. Аудиторія Netflix зараз налічує майже 118 мільйонів підписників по всьому світу, тож Барак Обама отримає доступ до потужної платформи для взаємодії з громадськістю.  Однак він не зможе безпосередньо відповідати на політику чи заяви президента Дональда Трампа або консервативних критиків. Натомість подружжя скоріше за все зосередиться на розповіді «надихаючих історій». Більш точних деталей про потенційну угоду поки не повідомляється.

До цього Барак Обама знявся в одному із шоу Netflix «Мого наступного гостя не потрібно представляти» (My Next Guest Needs No Introduction) й дав інтерв’ю ведучому Девіду Леттерману. Це було перше ток-шоу в якому він знявся після того, як залишив посаду президента США.

Також наприкінці 2017 року Обама дав інтерв’ю британському принцу Гаррі для спецвипуску на BBC Radio 4. Головними темами для розмови були останній робочий день Обами на посаді президента США та його подальші плани, включно з роботою неприбуткової організації The Obama Foundation.  

comments powered by Disqus