Австрійський телеканал вибачився за згадку про «російський Руслан»

YouTube/Screenshot

У згаданому сюжеті журналісти телеканалу назвали український літак Ан-124 «Руслан» російським. Текст вибачення від ORF посол Олександр Щерба розмістив на своїй сторінці у Facebook. «Шановний пане посол… ми вибачаємося  за цю помилку... ми жодним чином не ставимо під сумнів суверенітет України... », – йдеться у ньому. «Дякую! Це достойно», – прокоментував пан посол вибачення від телеканалу.

Перед тим Олександр Щерба публічно звернувся до телеканалу з вимогою виправити помилку. «У сюжеті журналісти назвали "Руслан" "російським вантажним літаком"... Україна - не Росія і ніколи не буде нею. Такі дрібниці комусь можуть здатися несуттєвими, але в деяких випадках вони дуже важливі... », - написав він на своїй сторінці в Facebook.

Нагадаємо, 4 лютого український транспортний літак Ан-124 «Руслан» доставив в канадське місто Ікалуїт двигун для літака Boeing-777. Посадка українського літака здійснювалася при температурі -29 ° C.  Один з місцевих мешканців зняв відео з приземленням літака - воно набрало більше 365 тисяч переглядів на YouTube.

Нагадаємо, ведучий американського телеканалу Fox News Білл О'Райлі, який під час інтерв'ю назвав президента РФ Володимира Путіна вбивцею, сказав, що може вибачитися за свої слова в 2023 році.

comments powered by Disqus