Американський комік створив ролик-відповідь на твіт Дональда Трампа від імені CNN

SBS / YouTube

У відеовідповіді мова ведеться від імені телеканалу, який розповідає: «Мене звати CNN і на мене напав президент США». Герой відео постає в костюмі із рожевою краваткою та з логотипом CNN замість обличчя. Він розповідає, що президент почав дражнити його вже давно, переважно в інтернеті, але він ніколи думав, що дійде до фізичного насильства. «Дональд Трамп називав мене “фейковими новинами”, що для мене так само болісно, як коли мені доводиться називати його президентом США», - розповідає герой під сумну музику.

«Я досі шокований тим, що він схопив мене… за піксель», - каже CNN. Тут, імовірно, автор ролика використав гру слів: вираз із відео «he grabbed me by... the pixel» перегукується із виразом, який використав сам президент Дональд Трамп у скандальному інтерв’ю «grab them by the pussy» (хапати їх за інтимні місця), висловлюючись так про жінок.

Телеканал на відео також журиться тим, що цькування з мережі перейшло у цькування на робочому місці. У відео показано фрагмент із прес-конференції, на якому Дональд Трамп відмовився відповідати на питання репортера CNN. «Але ж це одна з моїх улюблених речей - ставити питання на прес-конференціях. Без цього - хто я тоді?», - каже герой. Він також зазначає, що складно пояснити дорослим, як це, коли лідер вільної демократичної країни «б’є тебе в GIF», але ще складніше пояснити це своїм дітям. В цей момент CNN вибачається за свою емоційність і починає плакати.

Зрештою CNN каже, що в подібній ситуації журналістам залишається лише одне - продовжувати робити свою роботу.

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп опублікував у своєму Twitter відео, на якому він буцімто б’є телеканал CNN. Оригінал відео був знятий в 2007 році на шоу «Реслманія 23». На ньому Дональд Трамп, який тоді ще був бізнесменом, а не президентом, валить на підлогу і б’є іншого чоловіка, промоутера реслінгу Вінса МакМахона. Насправді ці відеоролики знімалися для розваги і бійка була несправжньою.

Офіційна відповідь CNN на відео була такою:  «Це сумний день, коли президент Сполучених Штатів закликає до насильства над журналістами. Зрозуміло, що [заступник прес-секретаря Білого дому] Сара Хакейбі Сандерс брехала, коли вона сказала, що президент ніколи так не чинив». В CNN запевнили, що журналісти продовжать виконувати свою роботу й закликали президента почати виконувати свою.

Нещодавно президент США Дональд Трамп назвав CNN «Фейковою новинною мережею». Він також він ретвітнув картинку, на якій замість логотипу телеканалу з абревіатурою CNN (Cable News Network - Кабельна новинна мережа), був напис FNN (Fake News Network - Фейкова новинна мережа).

Також на своїй першій прес-конференції після обрання на пост президента Дональд Трамп відмовився відповідати на питання репортера CNN Джима Акости та назвав телеканал «фейковими новинами».  Згодом репортер повідомив, що прес-секретар Білого дому Шон Спайсер погрожував вигнати Акосту з конференції, якщо він спробує поставити ще одне питання.

comments powered by Disqus