Американська студія зніме серіал про Гантера Томпсона

rollingstone.com

До створення серіалу MGM залучила продюсера Боба Нельсона (Bob Nelson) та сценариста Деві Холмса (Davey Holmes).  До цього обоє працювали над проектами «Безсоромні» (Shameless) та «Знайти коротуна» (Get Shorty). Боб Нельсон також був номінований на Оскар в 2014 році за сценарій до фільму «Небраска» (Nebraska).

Президент MGM Марк Бернетт (Mark Burnett) зазначив, що для компанії важливо створювати якісний контент, який резонує з глядачами, та налагоджувати співпрацю з творцями, які вміють створювати нові динамічні історії. Дата прем’єри серіалу поки не повідомляється.

Раніше група американських продюсерів повідомила про зйомки фільму під назвою «Ми перериваємо цю передачу» (We Interrupt This Program) про перший в історії фейк на радіо. Стрічка буде присвячена подіям, які відбулися в 1938 році на американській радіостанції CBS. Тоді режисер та актор Орсон Уеллс (Orson Welles) створив радіопостановку, стилізовану під випуск новин про вторгнення марсіан. Багато слухачів дійсно повірили в те, що на Землю висадилися марсіани, і в країні почалася паніка. Передачу слухали приблизно 6 мільйонів осіб.

Також MediaSapiens публікував підбірку фільмів про журналістів. Серед них - і режисерський дебют Орсона Уеллса «Громадянин Кейн».

comments powered by Disqus