Журналісти Financial Times погрожують страйком через нерівну оплату праці

hir.ma

Лідери профспілок зазначили, що менеджмент газети «не сприймає проблему серйозно», а брак прозорості щодо розмірів зарплат керівників газети «не додає впевненості у прихильності менеджменту до прозорості в редакції».  Розрив в оплаті праці чоловіків та жінок в редакції FT становить 13%, йдеться у листі. Керівництво газети ставило за мету досягнути рівної оплати до 2022 року, однак, журналісти наводять приклад BBC, яка має намір досягнути цього до 2020 року.

Працівники Financial Times домовилися про зустріч у середу, аби обговорити існуючу проблему. Анонімне джерело в редакції FT розповіло The Guardian, що в колективі дуже напружена атмосфера через розрив у оплаті праці, особливо після того, як корпорація BBC оприлюднила список своїх зірок та ведучих, які заробили понад 150 000 фунтів стерлінгів за останній  фінансовий рік.

Керівник профспілки FT Стів Берд (Steve Bird) зазначив, що Financial Times також час розкрити розміри заробітних плат своїх топ-працівників.

Нагадаємо, раніше генеральний директор BBC Тоні Холл (Tony Hall) отримав листа від 40 провідних журналісток та ведучих компанії, які висловили своє незадоволення розривом у оплаті праці. Він пообіцяв, що компанія зможе виправити ситуацію до 2020 року.  

comments powered by Disqus