Журнал The New Yorker випустив номер з карикатурою Дональда Трампа на обкладинці

The New Yorker

Автор ілюстрації - художник Картер Гудріч (Carter Goodrich). Як пише The Huff Post, ілюстрація отримала назву «Жовтневий сюрприз». Так автор хотів показати, що Дональд Трамп залишається таким же непередбачуваним й повним несподіванок, як і результати голосування на виборах у листопаді минулого року.

«Мене запрошували працювати над фільмами про нього. Та я не можу це зробити; сатира, мені здається, полегшує те, що насправді є дуже важкою ситуацією. Він вже лиходій з коміксів, інфантильний і дивний», - розповів художник.

Для порівняння, раніше журнал The New Yorker показав обкладинку, яку готував на випадок перемоги Гілларі Клінтон на виборах. На ній була зображена жіноча постать в Овальному кабінеті. Коли ж стало зрозуміло, що на виборах переміг Дональд Трамп, номер журналу вийшов з обкладинкою, на якій була зображена стіна.

Нагадаємо, журналісти The Washington Post виявили у п’яти гольф-клубах, які належать чинному президенту США Дональду Трампу, підроблені номери журналу Time з його фото на обкладинках.

Цікаво, що в 2016 році журнал Time назвав Дональда Трампа «людиною року», а отже є реальна обкладинка Time, на якій зображено президента.  Окрім того, він з’являвся у випусках журналу в 1989 році та в 2015 році.

comments powered by Disqus