З BBC звільняється директор відділу новин Джеймс Хардінг

The Guardian

Хардінг піде з BBC на початку наступного року аби запустити власну медіакомпанію з «чітким підходом до новин та чіткою точкою зору», пише The Guardian. Видання також звертає увагу на те, що Джеймс Хардінг займає одну з найбільш впливових позицій у BBC.

«Є журналістика, яку BBC, не зважаючи на свою блискучу роботу, не може і, мабуть, не повинна робити. І це те, що я хочу дослідити», - написав він у листі до колег, оголошуючи про свою відставку.

Хардінг почав працювати на BBC в 2013 році й згодом медіакомпнаія зазнала критики через висвітлення шотландського референдуму про незалежність та Brexit - редакцію звинуватили в упередженості. Хоча на думку самого Джеймса Хардінга, BBC за останні роки «відновила свою репутацію відповідального та потужного видання».  

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що член королівської родини Великої Британії принц Гаррі стане гостьовим редактором різдвяного випуску новин програми «Сьогодні» («Today») на Radio 4 ВВС.

Також медіакомпанія BBC опинилася в центрі скандалу після публікації даних про працівників, які заробили більше 150 000 фунтів стерлінгів за останній фінансовий рік. Звіт відкрив нерівність в оплаті праці чоловіків та жінок в компанії, оскільки з 96 названих працівників лише третина виявилися жінками.

Генеральний директор BBC Тоні Холл (Tony Hall) отримав листа від 40 провідних журналісток та ведучих компанії, які висловили своє незадоволення розривом у оплаті праці. Він пообіцяв, що компанія зможе виправити ситуацію до 2020 року.  

comments powered by Disqus