Пєсков заявив, що істерика в американських ЗМІ шкодить відносинам Росії і США

CNN

Про це він заявив кореспонденту телеканалу CNN. Він також заперечив звинувачення щодо втручання Росії у передвиборчу кампанію в США минулого року. «Декому час подумати - чи наша країна настільки слабка, що інша країна може втручатися в наші внутрішні справи і впливати на нашу виборчу систему?» - сказав Дмитро Пєсков. Він також зазначив, що відбувається емоційний екстремізм в спробі зробити з Росії токсичну країну.

«Це неймовірно і хтось повинен сказати, - все це не так. Ми повинні бути тверезими, давайте прийдемо до тями», - цитує Пєскова CNN. Прес-секретар також заявив, що США є гравцем №1 у світі, тому Росія прагне відносини зі стійким урядом.

Нагадаємо, спецслужби США провели розслідування щодо втручання Росії в президентські вибори в 2016 році.  В ході розслідування з'ясувалося, що у Росії можуть бути компрометуючі дані щодо нового президента США Дональда Трампа. Також американські сенатори виступили з ініціативою про створення Центру глобальної взаємодії (GEC), який займатиметься боротьбою з пропагандою та фейковими новинами.

comments powered by Disqus