Фото хлопчика, який вижив після авіаудару, стало символом війни в Сирії

Aleppo Media Centre

Зображення є скріншотом з відеоролика, опублікованого місцевим медіацентром AMC ввечері в середу, 17 серпня, пише The Guardian.  Дитина на знімку з ніг до голови покрита пилом і настільки дезорієнтована, що, здається, не відчуває рану на лобі.

Один з лікарів розповів, що крім Омрана від авіаудару постраждали троє його братів та сестер та батьки. Усі члени сім'ї отримали незначні поранення, але їхній будинок зруйнований. Хлопчикові надали медичну допомогу і виписали з лікарні.

Зображення отримало тисячі перепостів у соцмережах. В тому числі його поширив президент Міжнародного комітету порятунку і колишній міністр закордонних справ Великобританії Девід Мілібенд. Першим фото опублікував журналіст Telegraph Раф Санчез (Raf Sanchez) у своєму Twitter акаунті. В цій мережі фото поширили більше 12 тисяч разів.

Як писав MediaSapiens, фото з протестів проти вбивств темношкірих поліцією в американському місті Батон-Руж назвали «легендарним».  Його зробив Джонатан Бахман, який кілька останніх років співпрацює з Reuters, пише BBC.

На знімку зображена молода жінка в сукні, котра спокійно стоїть перед двома полісменами в повному захисному обмундируванні, які, судячи із їхніх поз, похапцем підбігли до неї.

comments powered by Disqus