Вчені назвали улюблені гурти і фільми людей з наркотичною та алкогольною залежністю

secretsolstice.is

Про це пише Platforma.

Науковці з Корнелльського університету використали нейромережу, щоб поміж іншого проаналізувати, яку музику та кіно люблять люди з залежностями в США. Споживачі наркотичних препаратів, як показали вчені, частіше за все люблять послухати ці музичні гурти: Radiohead, The Cure, Depeche Mode, The Smiths і Arctic Monkeys. Серед найулюбленіших фільмів американських алкоголіків найчастіше можна зустріти «V – означає вендета» і «Святі з нетрів».

«Ми показуємо, як методи впровадженого машинного навчання можуть бути корисні для створення ефективних систем виявлення використання речовин у користувачів на основі соціальних медіа, – відзначають автори дослідження Тао Дін, Уоррен К. Бікеле, Сімей Пан. – Оскільки про вживання речовин отримати дані в великих кількостях важко, тому щоб максимізувати продуктивність системи, ми розглянемо різні методи машинного навчання і скористаємося великою кількістю неконтрольованих даних в соціальних медіа». 

До своїх результатів автори прийшли за допомогою створеної ними системи машинного навчання, проаналізувавши лайки англомовних користувачів понад 150 тис. американських профілів Facebook.

Фахівці запевняють, що розроблена ними система з високою ймовірністю здатна передбачати наявність у користувача Facebook будь-якої залежності. Зокрема, тютюнопаління визначається з імовірністю 86%, вживання наркотиків – 84%, алкоголю – 81%.

Нагадуємо, що компанія First Choice опитала 1000 дітей віком від 6 до 17 років щодо того, якою вони хочуть бачити свою майбутню кар'єру. Майже три чверті опитаних дітей розглядають кар'єру в галузі онлайн-відео. Вони хочуть бути ютюберами, влогерами чи блогерами. При цьому респонденти вказали, що для них важлива можливість займатися творчою діяльністю, слава та самовираження, і лише потім серед своїх пріоритетів вони назвали заробляння грошей. 

comments powered by Disqus