Цитати з чоловічих журналів схожі на свідчення гвалтівників - дослідження

Цитати з чоловічих журналів схожі на свідчення гвалтівників - дослідження

12:47,
19 Жовтня 2016
6109

Цитати з чоловічих журналів схожі на свідчення гвалтівників - дослідження

12:47,
19 Жовтня 2016
6109
Цитати з чоловічих журналів схожі на свідчення гвалтівників - дослідження
Цитати з чоловічих журналів схожі на свідчення гвалтівників - дослідження
Автори:
В журналі Psychology of Men були опубліковані результати дослідження, згідно з якими більшість опитаних не зуміли відрізнити цитати з чоловічих журналів від свідчень гвалтівників.

Студенти чоловічої статі виявилися нездатними відрізнити сексистські «жарти» в так званих чоловічих журналах і вислови щодо жінок з боку засуджених ґвалтівників. Дослідники відзначають, що продажі журналів цього типу зменшуються водночас із занепадом цього типу маскулінної культури, а нове покоління більш освічених хіпстерів схильні використовувати расистський і сексистський гумор в іронічному ключі, цитує Independent. А прояви ворожого сексизму зараз в основному відбуваються в Інтернеті, коли молоді чоловіки дивляться порнографію.

«Агресивна дискримінація за статтю, здається, стала вирішальним питанням в президентських виборах в США. Підтримка Дональда Трампа різко впала після того, як з'явився запис, на якому республіканський кандидат каже, що він міг робити «все що завгодно» з жінками, в тому числі і сексуальне насильство», - пише видання.

Три дослідження, опубліковані в журналі Psychology of Men, демонструють, як дискримінація за статтю може бути нормалізована серед молодих чоловіків.

Мабуть, найбільш тривожним виявилося дослідження, в якому 274 американських студенти коледжу попросили визначити, які цитати були взяті з журналів для чоловіків, таких як Nuts, Zoo, Loaded, FHM та Unilad, а які були взяті з свідчень гвалтівників. В результаті, більшість опитаних не змогли побачити різницю.

«Ці останні дослідження показують, як конкретне джерело соціального впливу (журнали для чоловіків) може сформувати упередження, що, як правило, вважається неприйнятним в егалітарному суспільстві». - коментує професор психології Пітер Хегарті з Surrey University.

Наведемо кілька цитат, використаних для дослідження:

«Дівчата з ескорту вміють завести чоловіка. Я відмовився від подружок. Вони не знають, як мене задовольнити, а дівчата з ескорт-бізнесу знають».

«Можливість вбивства дійсно приносить певну пристрасть в спальню».

«Ви ж не хочете, щоб вас спіймали на гарячому ... підіть і побийте її на лавці в парку. Це був мій звичайний трюк».

«Дівчата люблять, коли їх зв'язують ... це дає їм шанс стати безпорадною жертвою».

«Якщо дівчина, яку ви запросили випити, не збирається розсувати ноги, подумайте про цю статистику: 85 відсотків випадків згвалтування залишаються незареєстрованими».

«Ви знаєте, з дівчатами в цілому все в порядку... Але деякі з них с**ки ... Такі с**ки , що ... потрібно їм сильно засадити».

Правильні відповіді: лише остання цитата належить гвалтівникові, решта усі - із журналів. 

Нагадаємо, згідно з дослідженням The Guardian, з десяти постійних коментаторів, на адресу яких за період дослідження регулярно лунали образи, було вісім жінок (чотири білих і чотири не білих) і двоє темношкірих чоловіків. Дві жінки й один із чоловіків мали гомосексуальну орієнтацію. З восьми жінок, які опинилися в «топ-десятці», була одна мусульманка й одна єврейка.

Також цього року під час Олімпійських ігор в іноземних ЗМІ розгорнулась бурхлива критика щодо обурливих матеріалів або висловлювань коментаторів змагань на адресу жінок-спортсменок. Один із найбільш резонансних випадків, коли багаторазова чемпіонка світу гімнастка Сімона Байлз (Simone Biles) (а відтепер і дворазова олімпійська чемпіонка) виконала стрибок, коментатор каналу NBC відреагував так: «Я думаю, вона може стрибнути навіть вище за чоловіків». 

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
ivanpino.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду