Тільки 1% відео, опублікованих на Facebook, стають вірусними - дослідження

Valoso

Для аналізу були використані більше 5000 відео за період з березня по травень 2017 року. Отримані результати були порівняні з таким же аналізом за період грудень 2016 року - лютий 2017 року, цитує NiemanLab дослідження, проведене компанією Wochit.

Перш за все, Wochit підтвердила кореляцію між кількістю відео, опублікованих з певної сторінки, та збільшенням її охоплення й отриманих доходів від публікацій. Простіше кажучи, більше відео - більше грошей.

 

Також дослідники виявили, що користувачі радше використовують значки-емодзі для реакції на відео, аніж просто «лайки». Наприклад, перегляди, коментарі та перепости в середньому на 20-30 відсотків більше у відео, але при цьому вони збирають менше «лайків», ніж звичайні публікації.

Окрім того, охоплення квадратних відео на 136% більше, ніж у горизонтальних роликів. Дослідники пояснюють це популярністю мобільних пристроїв, на яких такий формат відео зручніше дивитися.

Компанія рахувала як вірусні ролики ті, які за період дослідження зібрали більше одного мільйона переглядів. Таких з усієї вибірки було лише 1,1%. Як виявилося, найбільше відео люблять переглядати та ділитися у Іспанії, Мексиці та США.

 

Нагадаємо, раніше MediaSapiens писав про дослідження популярних заголовків, на які клацають в соцмережах. Так, для Facebook найбільш ефективними виявилися фрази «Змусить вас...» (Will make you), «Ось чому...» (This is why), «Чи можемо ми здогадатися...». А найгірше для Facebook працюють заголовки з фразами «взяти під контроль», «працювати на себе», «для бізнесу», «запровадження», «що нового в...», «ефективність від...», «Х порад щодо...», «бюджетно».

comments powered by Disqus