Восьмирічний хлопчик навчився водінню завдяки урокам на YouTube і поїхав в «McDonald's»

wikihow

Як повідомляє телеканал Fox8, обоє батьків спали, коли хлопчик разом з його чотирирічною сестрою сіли в авто і вирішили поїхати за чізбургерами. Він проїхав близько трьох кілометрів, перетнув чотири перехрестя, переїхав залізничні колії і зробив декілька поворотів. При цьому, за словами свідків, хлопчик дотримувався обмежень швидкості та слідкував за дорожніми знаками.

В «Макдоналдс» діти зробили замовлення через сервіс Макдрайв та заплатили за нього грошима зі скарбнички. Працівники закладу згодом зізналися, що прийняли все за розіграш.

Коли свідки подзвонили в поліцію, аби повідомити про дитину за кермом, правоохоронці очікували побачити розбитий автомобіль та пом'яті сміттєві баки. Натомість вони були здивовані, що хлопчик нічого не розбив. «Я думаю, що з цього можна отримати непоганий урок. З тим, якими стали технології, діти скоро навчаться робити усе, що завгодно. Ця дитина навчилася водити авто на YouTube. Швидше за все, він просто подивився п'ятихвилинне відео», - розповів патрульний поліцейський Джейкоб Коехлер (Jacob Koehler).

За словами самого хлопчика, він повечеряв із сім'єю, але йому дуже хотілось чізбургер. Тому він став навшпиньки та дістав ключі від машини. Батьки забрали дітей з місця події. Поліція не висунула на їхню адресу звинувачень, але справа поки перебуває на стадії розслідування.

Нещодавно компанія Google створила сервіс Family Link, який допоможе батькам контролювати Android-смартфони їхніх дітей. Вони отримають змогу обирати які програми використовуватимуть діти, моніторити тривалість використання мобільних пристроїв, встановлювати обмеження часу на використання пристрою, керувати налаштуваннями «Безпечного пошуку» для Google.

comments powered by Disqus