Після нападу в Беслані у журналістки «Нової газети» діагностували забій мозку

Олена Костюченко, Deutsche Welle

Про це вона повідомила Deutsche Welle.

«Спочатку я думала, що у мене струс, але потім сходили до невролога, зробили МРТ. Виявилося, що забій головного мозку. Пляму прямо видно на знімку», - розповіла вона.

У зв'язку з цим журналістці дозволено користуватися комп'ютером не більше 20 хвилин на день, вставати і ходити повільно й акуратно. «Прописали багато препаратів, лікарі кажуть, якщо всього дотримуватися можу видужати днів через десять, але може бути й більше. Поки не впевнені, буду ще спостерігатися», - додала Костюченко.

Редакція «Нової газети» заявила, що домагатиметься порушення кримінальної справи за статтею 144 КК РФ «Перешкоджання законній діяльності журналіста». «Вважаю, що всі напади, затримання, зеленка, крадіжка телефонів (з них стерли всю інформацію) і зошити - все це разом повинно бути розглянуто за 144», - сказала журналістка.

Нагадаємо, 3 вересня у Беслані Олена Костюченко та кореспондент сайту «Такі справи» Діана Хачатрян зазнали подвійного нападу під час протестної акції матерів загиблих дітей - активісток «Голосу Беслана». Спочатку Костюченко протягли через весь спортзал і двір, потім один з молодих людей у ​​футболці «Антитерор» облив її зеленкою, а Хачатурян вдарив по голові. Пізніше того ж дня журналісток побив директор кладовища. Свідки подій відзначали, що поліція, яка спостерігала за подіями, не діяла.

Як писав MediaSapiens, Олена Риковцева, журналістка та оглядачка «Радіо Свобода» звернула увагу на те, що на каналах «Россия-1», «Первый телеканал», а також на «російському CNN» «Россия-24» не було показано жодного сюжету про терористичний акт у школі міста Беслана в 2004 році.

comments powered by Disqus