Данська поліція знайшла тіло, яке ймовірно належить журналістці Кім Волл

Ole Jensen/Corbis via Getty Images, The Guardian

Поліція повідомила, що поки що не ідентифікувала тіло, тому що в нього відсутні голова, руки й ноги. Тіло було виявлено на березі протоки Ересунн в Копенгагені невдовзі після того, як Петер Мадсен заявив, що Кім Волл померла в результаті нещасного випадку на його човні.

Тіло було відправлене на судово-медичну експертизу, а водолази продовжать обшукувати місце, де воно було знайдене. Адвокат Петера Мадсена прокоментувала, що її клієнт «готовий співпрацювати з поліцією і надати слідчім всю необхідну інформацію у справі».

Нагадаємо, Кім Волл розпочали шукати з ранку 11 серпня після того, як її бойфренд повідомив, що вона не повернулася з інтерв’ю. Підводний човен поліція знайшла вранці в бухті Коге в 50 кілометрах на південь від Копенгагена. Учасник пошуків розповів Associated Press, що побачив Мадсена в рубці «Наутілуса»; потім чоловік спустився вниз, з човна наче вийшло повітря, і він почав тонути. Згодом він розповів журналістам, що човен затонув через несправність, однак поліція вважає, що власник навмисне його потопив.

Кім Волл було 30 років. Вона публікувалася в Foreign Policy, The Atlantic, Harpers, Guardian, New York Times, Vice, The South China Morning Post та багатьох інших виданнях.

comments powered by Disqus