Вірменська ЦВК акредитує до 50 представників ЗМІ від одного медіа для висвітлення парламентських виборів

Фото: vorotan

Зокрема, Центральна виборча комісії тепер має право акредитувати до 50 представників ЗМІ (журналістів, операторів, фотокореспондентів) від одного медіа для висвітлення парламентських виборів, які стартували 5 березня 2017 року.

Крім того, на виборчих дільницях тепер мають право перебувати максимум 15 представників ЗМІ і спостерігачів одночасно. Тобто, якщо на дільниці перебуватимуть 14 спостерігачів від 14 кандидатів, то туди зможе потрапити всього один журналіст.

Як повідомили MediaSapiens у Вірменському Центрі медіаініціатив, проти цих нововведень активно виступали громадські медійні організації, які вважали це обмеженням прав журналістів.

Нагадаємо, у Вірменії 2 квітня 2017 року відбудуться парламентські вибори, які важливі тим, що відповідно до конституційних поправок, ухвалених у 2015 році, Вірменія переходить від напівпрезидентської форми правління до парламентської. Це будуть перші загальнореспубліканські вибори, в результаті яких у нового парламенту буде абсолютно інший статус і повноваження.

У виборах до Національних зборів Вірменії беруть участь 9 політичних сил: 4 блоки і 5 партій.

 

 

comments powered by Disqus