В Росії пропонують заборонити використання соцмереж для дітей молодше 14 років

Indianexpress

Згідно з ним, діти до 14 років не зможуть користуватися соціальними мережами «незалежно від громадянства».  Для реєстрації в соцмережі буде необхідним посвідчення особи, що дозволить встановлювати вік користувача. Також користувачі не зможуть використовувати при реєстрації вигадані імена, пише «Раідо Свобода». Під забороною буде також поширення скріншотів переписки без згоди усіх її учасників.

Законопроект передбачає і заборону використовувати соцмереж для організації несанкціонованих мітингів і маніфестацій.

За результатами опитування Всеросійського центру вивчення громадської думки, 52 відсотки респондентів виступають проти реєстрації в соцмережах за посвідченням особи. При цьому заборону користування соцмережами для дітей до 14 років підтримали 62 відсотки опитаних.

Раніше у Росії пропонувалося створити єдиний центр зберігання переписки громадян, відповідно до так званого «пакету Ярової». Пакет поправок, розроблений депутатом Держдуми РФ Іриною Яровою і сенатором Віктором Озеровим, зобов'язує операторів зв'язку та «організаторів поширення інформації» протягом півроку зберігати зміст голосових і текстових повідомлень користувачів, а також протягом трьох років - всю інформацію про з'єднання. Ця норма почне діяти в липні 2018 року.

comments powered by Disqus