У Росії створено департамент з блокування VPN-сервісів

У Росії створено департамент з блокування VPN-сервісів

12:43,
6 Жовтня 2017
1709

У Росії створено департамент з блокування VPN-сервісів

12:43,
6 Жовтня 2017
1709
У Росії створено департамент з блокування VPN-сервісів
У Росії створено департамент з блокування VPN-сервісів
Автори:
Роскомнагляд створив департамент, який вивчає можливості блокування інтернет-ресурсів, в тому числі анонімайзерів і VPN-сервісів.

Про це пише DW.

Таким чином Федеральна служба з нагляду у сфері зв'язку, інформаційних технологій і масових комунікацій (Роскомнагляд) готується до вступу в силу нових норм про регулювання інтернету, зокрема поправок до російського закону «Про захист інформації».

Нагадаємо, у липні Держдума РФ ухвалила законопроект, згідно якого блокуватимуться так звані «анонімайзери» (засоби для приховування інформації про комп'ютер або користувача в мережі) та VPN, які не обмежують доступ до сторінок з реєстру заборонених сайтів «Роскомнагляду».  

Якщо ж сервіси самі не виконуватимуть норми закону, вони мають бути заблоковані. 
Закон про регулювання анонімайзерів набуде чинності в Росії 1 листопада.

Критики змін до закону називають його «атакою на інтернет-свободу». 23  липня у Москві відбувся марш проти цензури та репресій в мережі «За вільний інтернет». За даними організаторів, у ньому взяли участь понад 3 тисячі учасників. Щонайменше двох затримали «за політичні плакати».

Як писав MediaSapiens, у червні Денга Джінвея в Китаї засудили до дев'яти місяців ув'язнення за продаж VPN-програм, які допомагають користувачам ухилятися від державного контролю над інтернетом і є нелегальними в Китаї.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
DigitalVision Vectors / Getty Images
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду