У Росії можуть заблокувати видання BuzzFeed

У Росії можуть заблокувати видання BuzzFeed

09:00,
7 Грудня 2014
2736

У Росії можуть заблокувати видання BuzzFeed

09:00,
7 Грудня 2014
2736
У Росії можуть заблокувати видання BuzzFeed
У Росії можуть заблокувати видання BuzzFeed
Роскомнагляд виніс попередження американському інтернет-виданню BuzzFeed. Сайту загрожує повне блокування на території Росії.

Як повідомляє buzzfeed.com, причиною цього стала стаття про атаку бойовиків на чеченське місто Грозний.

Американський сайт уточнює, що отримав листа від Роскомнагляду 5 грудня. В ньому повідомлялося, що у публікації про Грозний містяться «заклики до масових заворушень, екстремістської діяльності або до участі у масових діях із порушенням громадського порядку».

Російський наглядовий орган дав виданню BuzzFeed 24 години на видалення статті. За відмову сайт повністю заблокують на території РФ.

Матеріал про Грозний був опублікований 4 грудня. У ньому містяться репортажні фото та відео про події у столиці Чечні, що відбувалися в ніч на четвер.

BuzzFeed зауважує, що у листі не вказано: Роскомнагляд не влаштовує вся стаття чи лише окремі відеозаписи.

 

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
buzzfeed.com, скріншот
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду