У РФ погрожують заблокувати Twitter через акаунт «Відкритої Росії»

save.icr.su

Про це федеральна служба з нагляду у сфері зв'язку, інформаційних технологій і масових комунікацій Росії повідомила Twitter листом, пише «Радіо Свобода».

У Twitter також заявили, що «Роскомнагляд» послався на розпорядження прокуратури про блокування ресурсів, що містять «інформацію, поширювану з порушенням закону». У «Відкритій Росії» наполягають, що ні сайт, ні Twitter-акаунт руху не містять протизаконної інформації, а також не пов’язані з іноземними організаціями, які в Росії визнані «небажаними».

Нагадаємо, 12 грудня стало відомо, що російське відомство Роскомнагляд на вимогу Генпрокуратури РФ заблокувало сайти «Відкритої Росії», проектів «Відкриті вибори», «Відкритий університет» і особистий сайт засновника руху, екс-керівника компанії ЮКОС Михайла Ходорковського. Сам він назвав це рішення порушенням конституційної норми про свободу слова і кримінальним злочином проти порядку управління.

Проте станом на обід середи сайт www.openrussia.org працює.

Як писав MediaSapiens, 1 листопада в Росії набув чинності закон про заборону анонімайзерів та VPN-сервісів. Згідно нього ті сервіси, які протягом 3 днів не закриють доступ до сайтів, заборонених Роскомнаглядом, будуть самі заблоковані. 

comments powered by Disqus