Роскомнагляд заблокував сайти із закликами бойкотувати вибори в Держдуму

Cnet

Про це йдеться в повідомленні, розміщеному на сайті відомства. Назви сайтів в повідомленні Роскомнагляду не наводяться.

Вимоги заблокувати сайти надійшли в Роскомнагляд від Генеральної прокуратури. «Зазначені у вимозі публікації містять матеріали агітаційного характеру з метою популяризувати серед населення Росії ідею бойкоту виборів до Державної думи Російської Федерації», - йдеться в повідомленні.

Як повідомляє РБК з посиланням на свої джерела, повністю були заблоковані ресурси srywwyborow.blogspot.ru і activism.win. На сайтах politforums.net і openrussia.org (сайт «Открытой России» Михайла Ходорковського) під блокування потрапили окремі сторінки. Адміністрація ресурсу openrussia.org видалила сторінку, до якої у Роскомнагляду виникли претензії, і тому весь веб-сайт не був заблокований. Ресурс знаходиться на моніторингу відомства.

«Відповідно до вимоги Генпрокуратури Роскомнагляд проводить моніторинг поширення зазначеної інформації в інтернеті. У разі копіювання протиправної інформації на інших сайтах, вони також будуть включені в реєстр, доступ до них буде обмежений», - попередило відомство у своєму повідомленні.

Вибори в Держдуму Російської Федерації відбудуться 18 вересня.

Раніше Роскомнагляд виніс петербурзькому агентству «Судебные решения РФ» попередження за передрук рішень судів. Також MediaSapiens писав про те, що Роскомнагляд заблокував сайт Інституту національної пам'яті.

comments powered by Disqus