Роскомнагляд погрожує заблокувати Facebook в 2018 році

Livemint

Аби уникнути блокування, компанія має перенести всі персональні дані росіян на територію Росії, повідомляє Bloomberg. «Закон обов'язковий для всіх. У будь-якому випадку ми або доб'ємося того, щоб закон був виконаний, або компанія припинить працювати на території Російської Федерації, як, на жаль, сталося з Linkedin. Тут винятків немає», - заявив глава Роскомнагляду.

Чиновник також зазначив, що в 2017 році Facebook не перевірятимуть на виконання російського закону про персональні дані. Також Олександр Жаров заявив, що мережа Twitter вже погодилася перевести дані до середини 2018 року, хоча сама компанія не оприлюднювала такої інформації.

У листопаді минулого року Роскомнагляд заблокував доступ до рекрутингової соціальної мережі LinkedIn.  Нагадаємо, що згідно з оновленою версією закону «Про персональні дані» в РФ, яка набрала чинності 1 вересня 2015 року, інтернет-компанії повинні зберігати дані росіян на території Росії. Так, у жовтні 2015 року свої сервери з персональними даними росіян до РФ переніс Viber.  LinkedIn стала першою крупною соцмережею, яку заблокували відповідно до цього закону.

comments powered by Disqus