Речником президента Франції став журналіст Брюно Роже-Петі

L'Humanité

«Брюно Роже-Петі отримав посаду радника та офіційного речника президента. Він візьме на себе публічні виступи Єлисейського палацу і використовуватиме для цього всі засоби, у тому числі президентський аккаунт в Twitter», - цитує офіційну заяву про призначення Politico.

Раніше цього літа адміністрація Макрона найняла трьох нових прес-аташе, два з них раінше працювали в партії президента «Вперед, республіко!» (La République en Marche). Брюно Роже-Петі почне роботу у відділі з комунікацій французького президента з 1 вересня. До цього він працював журналістом на телеканалі France Televisions, а також писав для сайту l'Obs та економічного журналу Challenges. Як зазначає Politico, після офіційного оголошення про призначення на посаду, Роже-Петі видалив свій акаунт в Twitter, де на той момент у нього було близько 70 тисяч підписників.

Як писав MediaSapiens, нещодавно президент Франції Еммануель Макрон подав скаргу на фотографа у зв’язку з «переслідуванням та спробою втрутитися у приватне життя» під час його відпустки.

comments powered by Disqus