Прем'єр-міністр Таїланду запропонував журналістам спілкуватися з його картонною фігурою

BBC Thai

Як повідомляє BBC, прем’єр зробив короткий виступ перед журналістами, після чого виніс картонну фігуру й сказав: «Якщо ви хочете поставити якісь питання про політику або конфлікт, запитуйте у цього хлопця». Прем'єр-міністр помахав присутнім рукою й пішов з прес-конференції.

На думку BBC, прем'єра могли запитати про проведення загальнонаціональних виборів, які відкладалися вже декілька разів та про ув’язнення людей через жорстке законодавство щодо образи чинної монархії. «Натомість усе, що люди могли зробити - це фото із картонним прем'єр-міністром», - зазначає видання. 

Як писав MediaSapiens, торік у Таїланді чоловіка засудили до 35 років ув'язнення за пост у Facebook, який суд визнав образливим для королівської сім'ї. Також влада Таїланду висунула вимоги до соціальної мережі Facebook прибрати контент, який критикує чинну монархію, інакше її погорожують притягнути до відповідальності.

В минулому році незвичайною поведінкою на прес-конференції запам'ятався  й президент Чехії Мілош Земан: він  продемонстрував присутнім муляж автомата з написом «для журналістів» на ньому.

comments powered by Disqus