Дональд Трамп-молодший опублікував відео, на якому його батько «збиває» CNN

Joshua Roberts, Reuters

Про це повідомляє ABCnews.  У ролику використано кадри з військового трилеру «Кращий стрілець» (Top Gun) 1986 року. Обличчя Дональда Трампа (Donald Trump) накладене замість обличчя героя, якого грає Том Круз (Tom Cruise). За сюжетом, президент США є пілотом винищувача, і переслідує літак з логотипом CNN. Після того, як наведено приціл,  Трамп повторює свою відому фразу«вас звільнено»  і натискає на червону кнопку - ракета вщент розриває борт літака.

«Чи не найкраще, що я бачив. Гей, CNN, ми чули, ви любите меми», - написав син очільника США у підписі до публікації.

Нагадаємо, 2 липня президент США Дональд Трамп опублікував у своєму Twitter відео, на якому він буцімто б’є телеканал CNN. Дії очільника Америки розкритикували експерти з медіаетики. Водночас соціальна мережа Twitter не знайшла жодних порушень у відео, що опублікував президент США. Сам автор відео, яке використав президент США,  вибачився перед  CNN. Він запевнив, що це був лише жарт.

Також американський комік Марк Хемфріс записав сатиричну відповідь на публікацію Трампа. У відеовідповіді мова ведеться від імені телеканалу, який розповідає: «Мене звати CNN і на мене напав президент США».

Минулого року Дональд Трамп-молодший опинився в центрі скандалу через незаконне використання фотографії британського фотографа Девіда Кіттоса.  

comments powered by Disqus