Дональд Трамп назвав CNN «Фейковою новинною мережею»

AP Photo/LM Otero

«Вау,  CNN довелося відкликати великий матеріал щодо Росії, а трьом співробітникам звільнитися. А як щодо усіх інших фальшивих історій, які вони створюють? ФЕЙКОВІ НОВИНИ!», - написав американський очільник у Twitter.

Після цього він ретвітнув картинку, на якій замість логотипу телеканалу з абревіатурою CNN (Cable News Network - Кабельна новинна мережа), красується напис FNN (Fake News Network - Фейкова новинна мережа).

Матеріал CNN, про який йшла мова, був розміщений на веб-сайті компанії у четвер. Вилучили його у п'ятницю ввечері, повідомляє The Guardian.

У публікації розповідалося про те, що Комітет з розвідки сенату проводить розслідування щодо контактів американського фінансиста, члена адміністрація Трампа, Ентоні Скарамуччі з керівником Російського фоду прямих інвестицій (РФПІ) Кирилом Дмитрієвим. Організація начебто цікавилася інформацією про те, чи не обіцяв Скарамуччі Дмитрієву допомогу у скасуванні американських санкцій проти Росії. Але інформація не підтвердилася. CNN відразу ж вибачилася перед Ентоні Скарамуччі.

Проте, за словами представника CNN,  публікацію видалили не тому, що вона була неправдивою, а через невідповідністьредакційним стандартам.  На що  старший син президента США Дональд Трамп Молодший відповів у твіті: «Хахахахаха, CNN має стандарти ??? Більше #фейкових новин, наклепів на мого друга @Scaramucci.»

Сам Скарамуччі  після того, як звільнилася журналісти, причетні до публікації матеріалу, написав у Twitter: «CNN зробив правильну річ. Елегантний жест. Вибачення прийняті. Кожен робить помилки. Треба рухатися далі».

Раніше  MediaSapiens  писав, що керівництво CNN ухвалило рішення публікувати матеріали, які стосуються Росії, лише після санкціонування віце-президента компанії.

Також нещодавно у США радіоведучий звільнився після того, як йому наказали не критикувати Дональда Трампа.

comments powered by Disqus