Українська програма партнерства в галузі ЗМІ (UMPP) відзначає десятиріччя

00:00,
27 Квітня 2012
1945

Українська програма партнерства в галузі ЗМІ (UMPP) відзначає десятиріччя

00:00,
27 Квітня 2012
1945
Українська програма партнерства в галузі ЗМІ (UMPP) відзначає  десятиріччя
З цієї нагоди у Києві проходить конференція та святкування, під час якого учасники програми та американські партнери розповідають про результати  та враження від співпраці. 

На конференцію приїхали учасники програми – представники українських незалежних регіональних ЗМІ, їхні партнери з США – менеджери й тренери американських теле-, радіокомпаній і газет, гості та партнери проекту.

На зустрічі  виступив Ерік Т. Шульц, заступник Голови Місії Посольства США в Україні, який відзначив, що за останні 10 років у рамках програми UMPP було інвестовано більше ніж $2 млн. на розвивиток свободи преси в Україні.  

«Свобода медіа є одним із нагальних питань  в Україні. Мета програми –  сприяти виробленню бізнесових і маркетингових навичок в українських медіа. Адже незалежні ЗМІ повинні мати потужну фінансову базу», – сказав Ерік Т. Шульц.

За словами Світлани Буко, координатора програми 2002-2007 років, важливим досягненням є те, що медіаорганізації, які стали партнерами у ході UMPP, продовжують спілкуватися і поза межами програми. Також з 2002 року відбулась еволюція у колі тем, яким приділяється найбільш увага під час співпраці: спочатку це були маркетинг, менеджмент, реклама, потім додались питання етики, суспільної і корпоративної відповідальності, брендингу та впливу на громадськість.

Результати партнерства та зміни, які відбулись у ЗМІ, презентували Геннадій Сергєєв, директор ТРК «Чернівці», Ілона Фанта, шеф-редактор газета «КОЛО» (Полтава), Олена Батракова, директор ТРК «Бриз» (Керч). За словами учасників, після спілкування з американськими менеджерами та редакторами, виявилось, що у них багато проблем схожих на українські.  

«Ми співпрацювали з радіостанцією зі Спрінгфілда – це невелике місто як і Керч, тому їх підхід до висвітлення новин виявився корисним для нас. Ми змінили формат подачі новин – зробили їх більш живими, почали частіше запрошувати людей, залучати повідомлення аудиторії при пошуку новин», – сказала заступник директора ТРК «Бриз» Олена Юрченко.

За час існування програми було організовано 28 партнерств за участі 52 медіаорганізацій в Україні та США. Близько 100 американських експертів відвідали Україну для того, щоб поділитися власним досвідом ведення медіабізнесу, а також більше 180 українських професіоналів відвідали США.

Програму партнерства в галузі ЗМІ в Україні (UMPP) втілює в життя IREX (Рада міжнародних наукових досліджень та обмінів) та фінансує Відділ преси та культури Посольства США в Україні.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
HH.ua
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду