Джуліан Ассанж стане співавтором книги про майбутнє інтернету
Джуліан Ассанж стане співавтором книги про майбутнє інтернету
Свобода думки в інтернеті, вплив на інтернет корпорацій та урядів, захист даних, інтернет-культура та дотримання авторських прав – навколо, зокрема, цих тем будуватимуть свою дискусію автори нової книги.
Ассанж відзначив, що давно бажав стати автором книги про свободу інтернету та те, що він називає «спротивом».
Втім, попередня спроба засновника WikiLeaks співпрацювати із видавничими структурами була не надто вдалою. У 2011 році він достроково розірвав угоду щодо випуску біографічної книги з видавництвом Canongate. Ассанж звинуватив Canongate у спробах спекулювати на його імені. Видавництво всеодно випустило книгу як «неавторизовану» біографію (свій аванс Ассанж, до речі, не повернув) – проте на видання чекав повний провал, писала Guardian у вересні 2011-го.
Шифропанки: Свобода та майбутнє інтернету / Cypherpunks: Freedom and the Future of the Internet вийде у друкованому та електронному вигляді 26 листопада, розповів The New York Times представник американського видавничого дому OR Books, який публікуватиме книгу.
Крім Ассанжа, повідомили у OR Books, авторами книги стануть «троє ультрасучасних мислителів та активістів», ідеологи шифропанку, інтернет-діячі – американець Джейкоб Епплбаум (Jacob Applebaum), француз Джеремі Циммерманн (Jeremie Zimmermann) та німець Енді Мюллер-Магун (Andy Müller-Maguhn).
В основу книги буде покладено інтерв’ю Ассанжа з Епплбаумом, Циммерманом та Мюллер-Магуном, організоване у рамках його шоу The World Tomorrow для каналу Russia Today. При цьому, як заявив Циммерманн газеті Guardian, буде також додано «чимало нових цікавинок».