Ведучий НТВ виштовхав українського блогера з ефіру за правду про катастрофу MH17 (ВІДЕО)

Відповідне відео вже з'явилося у мережі. 

Як видно у ролику, російський пропагандист обурився через слова «Ви обманюєте» і, вигукуючи «Не треба мене лікувати!» та «Пішов геть!», виштовхав силою українського блогера Сергія Запорізького. 

Глядачі шоу підтримали такі дії гучними оплесками. Після цього розлючений ведучий наголосив, що «працює в журналістиці 26 років» і назвав Запорізького «бараном». За хвилину Норкін трохи заспокоївся і пояснив, що ніхто «не говорить про фальсифікації, ми говоримо про те, що нас не слухають».

Нагадуємо, сайт розслідувачів Bellingcat зазнав кібератак через розслідування катастрофи «Boeing» МН17. Метою атак було дискредитувати результати розслідування Bellingcat щодо розслідування катастрофи «Boeing» МН17. «Ми стали свідками наполегливих спроб дискредитувати команду Bellingcat. Не лише через кібератаки, які тривають останні два тижні, але й через прицільну і продуману пропаганду. Два тижні тому, коли міжнародна слідча група оголосила про плани оприлюднити звіт, майже синхронно із ними Russia Today, Sputnik та інші російські новинні агенції почали дискредитувати і писати відверту брехню щодо розслідувачів Bellingcat, і будь-кого причетного до розслідування», – розповів помічник президента аналітичного центру Atlantic Council Макс Чуперський.

comments powered by Disqus