В Україні можуть створити Міністерство цифрової економіки

В Україні можуть створити Міністерство цифрової економіки

10:51,
24 Червня 2019
3360

В Україні можуть створити Міністерство цифрової економіки

10:51,
24 Червня 2019
3360
В Україні можуть створити Міністерство цифрової економіки
В Україні можуть створити Міністерство цифрової економіки
Автори:
В Україні можуть створити Міністерство цифрової економіки. Про це заявив перший віце-прем'єр-міністр — міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів під час виступу у Верховній Раді.

Як зазначається на сайті Кабміну, Кубів запропонував змінити традиційне Міністерство економіки на Міністерство цифрової економіки України.

Мінекономрозвитку варто наділити більш широкими повноваженнями у сфері розвитку цифрової економіки. Вже три роки наше Міністерство активно розвиває цифровий порядок денний для України, однак варто нарешті скоротити невластиві функції інших органів влади у сфері цифровізації. Україна має діяти за прикладом колег-європейців та змінити традиційне Міністерство економіки на Міністерство цифрової економіки України”, — зазначив Степан Кубів.

Крім цього, він наголосив на необхідності оптимізувати роботу комітетів ВР України і створити ефективний комітет з цифрової економіки. Кубів підкреслив, що розвиток цифрових державних сервісів сьогодні серед головних пріоритетів роботи уряду.

Перший віце-прем'єр-міністр додав, що в Україні вже працюють два нових портали для громадського контролю: за використанням міжнародної технічної допомоги та за державними підприємствами.

Вже зараз кожен охочий може зайти на сайт хоч би зі свого смартфона і подивитися онлайн інформацію про фінансовий стан трьох з половиною тисяч державних підприємств. Скоро цю інформацію доповнить фінансова звітність в електронному форматі”, — додав Степан Кубів.

Також він акцентував на необхідності посилення реформ у сфері інтелектуальної власності, що є запорукою позитивних змін у розвитку українських інновацій, стартапів, цифровізації.

Як повідомляв “Детектор медіа”, про курс на цифровізацію неодноразово заявляв і президент України Володимир Зеленський

Раніше Степан Кубів пропонував провести перепис населення за допомогою смартфонів

 

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
WallpaperUP
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду