У Раді знову хочуть заборонити рекламу ліків

У Раді знову хочуть заборонити рекламу ліків

10:40,
21 Жовтня 2015
2404

У Раді знову хочуть заборонити рекламу ліків

10:40,
21 Жовтня 2015
2404
У Раді знову хочуть заборонити рекламу ліків
У Раді знову хочуть заборонити рекламу ліків
Автори:
У Верховній Раді знову пропонують заборонити рекламу лікарських засобів.

Відповідний законопроект № 3246 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо заборони реклами лікарських засобів)» зареєстрував 7 жовтня народний депутат Максим Поляков («Народний фронт»).

Він пропонує заборонити на території України рекламу лікарських засобів, крім реклами, що розміщується в спеціалізованих виданнях, призначених для медичних установ і лікарів, а також яка розповсюджується на семінарах, конференціях, симпозіумах з медичної тематики.

Як відомо, зараз законодавство дозволяє рекламу безрецептурних лікарських засобів і дозволених Міністерством охорони здоров'я.

Водночас автор законопроекту пропонує залишити без заборон рекламу медичної техніки, методів профілактики, діагностики, лікування і реабілітації, дозволених Міністерством охорони здоров'я або застосування яких не потребує спеціальних знань і підготовки. Для реклами медичної техніки, методів профілактики, діагностики, лікування і реабілітації автор законопроекту пропонує низку обмежень, подібних до тих, що діють у чинному законодавстві.

Нагадаємо, що у Верховній Раді періодично реєструють законопроекти про заборону реклами лікарських засобів, але парламент досі підтримував тільки обмеження, а не повну заборону такої реклами.

Заборона реклами лікарських засобів передбачена Коаліційною угодою 2014 року.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2022 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду