У застосунку «Армія+» з’являться два нові навчальні курси
У застосунку «Армія+» невдовзі запустять два навчальні курси: «Зв'язок на полі бою» та «Психологічна підготовка». Про це повідомило Міністерство оборони України.
За словами заступниці міністра з питань цифровізації Катерини Черногоренко, понад 6 000 військовослужбовців уже скористалися сервісом онлайн-навчання. Деякі з них обрали одразу два чи навіть усі три доступні нині курси.
«Сервіс навчання став корисним інструментом в екосистемі продуктів для військових. Відгуки говорять самі за себе: досвідчені військові освіжили свої знання, а для новобранців курси стали хорошим доповненням до базової військової підготовки. Найближчим часом додамо ще більше корисних знань у нашу базу», — розповіла Черногоренко.
У першому опитуванні в «Армія+», яке провели в серпні, Міноборони запитало у військовослужбовців про найбажаніші онлайн-курси. Тоді 16% опитуваних обрали безпілотні системи. Нині «Основи БПЛА» проходять на 60% частіше за інші.
Незабаром до навчальних курсів додадуть ще дві теми.
«Військові можуть бути впевнені у матеріалах, які викладені у застосунку. Адже вони відповідають сучасним вимогам і дозволяють ефективніше опановувати й покращувати необхідні для служби знання», — зазначив директор Департаменту військової освіти і науки Володимир Мірненко.
Нагадаємо, 8 серпня Міноборони офіційно запустило застосунок «Армія+» для військовослужбовців. За його допомогою військові можуть надсилати командирам електронні рапорти.
Наразі в ньому успішно авторизувалося 360 тис. військових. Уже подано 16 тис. електронних рапортів, які мають таку ж юридичну силу, як і паперові.
Нещодавно Міноборони анонсувало велике оновлення застосунку, після якого в «Армія+» з'явиться низка нових функцій, зокрема навчальні курси, е-посвідчення та програма лояльності для воїнів.
Наприкінці жовтня авторизованим у застосунку військовим стали доступні курси «Загальна підготовка», «Побут у польових умовах» та «Безпілотні системи». Кожен курс поділено на модулі з уроками. Після кожного модуля йде тест для перевірки знань, а в кінці курсу — іспит.
Фото: Міноборони