Журналіст Марк Поттс запустив платформу Newspeg для зберігання та публікації статей

«Це схоже на те, як ми зберігаємо картинки із мережі, тільки тут чітко зрозуміле джерело походження цих картинок», – розповідає про свій проект автор.  

За його словами, Newspeg є «місцем, де кожен зможе легко і просто ділитися новинами та зберігати для себе новинні історії у візуальному форматі».

Нова платформа дуже схожа на Pinterest чи RebelMouse, зазначає media-media.ru. Користувачі також можуть створювати «дошки» за своїми інтересами і збирати у них статті та створювати власні історії. Медіа-організації можуть створювати власні потоки, поширювати власний контент та збирати тематичні колекції своїх матеріалів.

Марк Поттс пояснює, що створював свій проект, аби допомогти виданням збільшити свій трафік. Адже через клік на елемент колекції Newspeg користувач потрапляє на сторінку, де він розміщений.

Ця платформа може бути корисною для журналістів як місце збору портфоліо. Особливо знадобитися вона може фрілансерам, які пишуть для кількох видань. На профілі в Newspeg можна збирати свої роботи, розбивати їх на теми.

Однак media-media.ru зауважує, що ресурс може стати дуже «нішевим», оскільки у 2013 році Pinterest дозволив додавати до користувацьких «дошок» не лише зображення, фото та відео, але й цілі статті.

.

comments powered by Disqus