Завдяки флешмобу з дитячими фото зірок зібрали 1 млн доларів на благодійність

На фото: Нік Колл та Стівен Колберт, CBS

Про це пише видання Deadline.

В рамках акції Колберт і Крол запропонували знаменитостям опублікувати в Twitter свої підліткові фотографії із хештегами #PuberMe та #PuertoRicoRelief. За кожен викладений знімок фонд AmeriCone Dream, заснований Колбертом, пообіцяв надати 1 тисячу доларів на відновлення острова, постраждалого від урагану Марія.

Усього за тиждень у флешмобі взяли участь більше 200 акторів, музикантів, телеведучих та інших селебріті. Це зокрема Різ Уізерспун, Арнольд Шварценеггер, Кейт Бекінсейл, Сет Роген, Білл Клінтон, Джозеф Гордон-Левітт, Джиммі Феллон і Ребекка Холл. 

Таким чином вдалося зібрати 233 тисячі доларів на допомогу Пуерто-Ріко. Нік Крол повідомив, що цю ідею також підтримали  творці серіалу «Великий рот» (The Big Mouth) компанії Netflix, в якому він зараз знімається, й надали 100 тисяч доларів. Керівництво телеканалу CBS, де виходить шоу Стівена Колберта «The Late Show with Stephen Colbert», додало решту суми до 1 мільйона.

Як повідомлялося, ураган Марія досягнув острова Пуерто-Рико 20 вересня. В результаті загинуло 34 особи, весь острів залишався без світла, чимало будівель зруйновано.

Нагадаємо, у вересні ІТ-корпорація Facebook пообіцяла надати 1 мільйон доларів для допомоги постраждали від землетрусу в Мексиці.

comments powered by Disqus