Адвокати Ілона Маска: у Twitter користувачі очікують оцінки, а не факти

marketwatch.com

Як пише  The Guardian, юристи засновника компаній Space X та Tesla Ілона Маска запевняють, що його лайка у Twitter захищається першою поправкою конституції США про свободу слова.

Нагадаємо, влітку Маск хотів допомогти з порятунком дітей, які були заблоковані в печері в Тайланді. Інженери Space X створили крихітну субмарину, але вона виявилася не надто практичною.

Тоді дайвер Верн Унсворт (Vern Unsworth), який також допомагав із порятунком дітей, назвав субмарину піар-ходом і порадив «засунути її туди, де болить». Після цього (15 липня) Ілон Маск обізвав Унсворта педофілом, а той подав до суду.

Зараз Маск просить суд закрити справу. На нещодавньому засіданні суду США у Лос-Анджелесі адвокати наголосили, що коментар Маска захищає перша поправка конституції США навіть тоді, коли вислів не має ніякої фактологічної бази.

Вони назвали це «шкільною суперечкою в соціальних мережах». Мовляв, у Twitter користувачі й так «очікують прочитати оцінки, а не факти» і ніхто не може насправді подумати, що вони правдиві.

Утім, юристи пана Унсворта відхиляють такі заяви. Вони кажуть, що таким чином можна виправдати будь-які неправдиві атаки, які завдають шкоди репутації особи.

Раніше «Детектор медіа» писав про інший скандальний твіт винахідника, який коштував Маску посади голови ради директорів Tesla та $20 млн. Тоді він написав, що хоче зробити компанію Tesla приватною.

comments powered by Disqus