YouTube запускає свій аналог функції «історії»

bgr.in

Як повідомляє The Verge, нова функція на YouTube дуже нагадує формат, вперше запропонований месенджером Snapchat та потім запроваджений і в іншій популярній мережі - Instagram.

Відео Reels будуть доступні на окремій вкладці в каналі користувача. Також ролики в ній не будуть зникати через 24 години, а залишаться доступними для подальшого перегляду. Reels стане частиною розділу YouTube Community, доступного авторам каналів з більш ніж 10 тисячами підписників.

Як зазначає The Verge, серед користувачів є запит на більш простий інструмент публікації роликів, які не відповідають формату класичних повноцінних YouTube-відео. Для того, аби скористатися нвоим форматом, користувачам потрібно записати коротке відео до 30 секунд й потім на нього можна накласти фільтри, стікери, текст та музику.

Reels поки що запущений в режимі тестування й доступний обмеженій кількості користувачів.

Як писав MediaSapiens, нещодавно YouTube опинився у центрі скандалу через відеоролики, які експлуатують дітей.  Журналісти BuzzFeed  звернули увагужурнаілсти BuzzFeed. В знайдених журналістами роликах дітей знімають в недоречно відвертому одязі чи у вразливій позиції, наприклад, змушують грати «в лікаря» разом з дорослими, прикидатися, що вони їдять фекалії з підгузників, розігрувати сцени з викраденням. При цьому ролики набирають мільйони переглядів.

Наступного дня усі канали й відео, про які журналісти BuzzFeed повідомили YouTube, були видалені за порушення правил сервісу.  Також платформа повідомила, що відтепер блокуватиме ті відео, у яких зображені реальні або розіграні знущання над дітьми або членами родини.

Тим не менше, декілька великих рекламодавців повідомили про припинення співпраці з YouTube. Серед них - кондитерські гіганти Mars і Cadbury, супермаркет Lidl, Deutsche Bank та бренд Adidas.  

comments powered by Disqus