YouTube заборонив своїм модераторам працювати більше 4 годин на день

Alex Castro / The Verge

Про це заявила CEO YouTube Сьюзан Войчицькі (Susan Wojcicki). На її думку, навіть 4 години роботи для модераторів - це досить багато, адже така робота є психологічно дуже складною. «Це справжня проблема, я сама витратила багато часу на перегляд цього контенту в минулому році. Це дуже складно», - сказала директорка. Окрім встановлення лімітів робочих годин для модераторів компанія також запровадила для них «оздоровчий пакет», однак що саме входить у нього Войчицькі не пояснила.

У США федеральні закони вимагають від технологічних компаній використовувати подвійну модерацію контенту, яка складається з автоматизованої перевірки та перевірки модератором-людиною.

Нещодавно YouTube запровадила нову автоматизовану систему, яка контролює порушення, пов’язані з авторськими правами. Однак, для контенту, який містить насильство, самогубства та інші жорстокі теми сервіс залучає модераторів. Як правило, це сторонні підрядники, які не мають таких же переваг та доступу до психологічної допомоги, як штатні працівники Google. Ця проблема може загостритися у майбутньому, оскільки YouTube пообіцяла у майбутньому найняти 10 000 модераторів, аби усунути усі недоліки, які мають автоматизовані алгоритми.

Кілька місяців тому модераторка Facebook Сара Кец розповіла про психологічний тиск через перегляд відео з порнографією та насильством. Вона 8 місяців пропрацювала на агенцію, що була підрядником соцмережі. «Якби мені запропонували психологічну допомогу, то я скоріше б за все нею скористалася. Звичайно, вони нас попереджали, але попередження і те, що ти реально бачиш, - зовсім різні речі», - розповіла вона.

comments powered by Disqus