В Штатах створили «Президентську бібліотеку твітів Трампа»

@heyjinsee, Twitter

Повідомлення президента з Twitter оформили в золоті рамки та поділили на тематичні категорії. Окрім табличок із твітами, в «Президентській бібліотеці» виставили різноманітні арт-об’єкти: «золотий» унітаз, на який можна було сісти, аби відчути себе «командувачем твітів», скульптура маленьких рук, які стискають смартфон, тощо. Також бажаючим видавали перуку, яка імітує зачіску Дональда Трампа, і червону кепку.

Ведучий Тревор Ной під час відкриття виставки сказав, що про Дональда Трампа можна говорити усе, що завгодно: що він поганий президент чи поганий геополітик, але він «дуже хороший дописувач у Twitter».

 

Фото: @orshk

Фото: @estelarman

Відвідувачі «Президентської бібліотеки» могли спробувати самостійно придумати твіт в стилі американського президента, склавши його на спеціальній дошці із запропонованих слів.

 

Фото: @jackiejezioro

Експозиція тривала лише два дні - суботу та неділю, але викликала дуже великий інтерес у відвідувачів. Організаторам навіть довелося продовжити години роботи «Президентської бібліотеки», аби більше людей змогли її відвідати. Вхід до експозиції був безкоштовним.

Нещодавно президент США Дональд Трамп заблокував у сервісі мікроблогів Twitter відомого письменника Стівена Кінга. У відповідь письменниця Джоан Роулінг пообіцяла пересилати Стівену Кінгу твіти президента через особисті повідомлення, оскільки її акаунт Дональд Трамп не блокував.

Також користувачі сервісу мікроблогів Twitter, яких забанив президент США Дональд Трамп, направили колективного листа до Білого дому.  Вони мають намір домогтися зняття блокування, інакше обіцяють розпочати масштабний судовий позов.

comments powered by Disqus